RANNÍ KARDIO TRÉNINK

 

Kardio je skvělá věc, o tom žádná, ale je třeba i tělo posilovat. Každopádně ranní kardio trénink má několik významných benefitů pro naše tělo.

 

1.Dodá nám energii

 

Ranní kardio nás nabudí natolik, že náročný den v práci zvládneme levou zadní. Krev máme rozprouděnou, dokonce i do mozku (jupíí) a hned je den veselejší. A navíc ušetříte za kávu, kterou byste se jinak určitě dopovali celé odpoledne.

 

2.Nastartuje náš metabolismus

 

Ranní kardio, ještě třeba na lačno, je super na spalování tuků. Tuky se totiž spalují hned, ne až po 20ti minutách, takže ještě ušetříte čas. Vypijte při tomto cvičení ještě velkou sklenici čisté vody (s citronem), vaše tělo se pročistí a roztočí metabolismus na plné obrátky po celý den.

 

 

3.Lepší náladička

 

Endorfiny, endorfiny – ty se vylučují při cvičení vždy, ne jen ráno, ale pokud půjdete trénovat hned z rána, budete příjemní a mílí celý den ;). A to se vyplatí! Každodenní stresy se pak zvládají daleko snáz.

 

4.Nezapomeňte na snídani

 

Snídejte buď před, nebo po tréninku, ale snídejte. Před tréninkem klidně něco malého, třeba banán, po tréninku si dejte takovou snídani, na kterou jste zvyklí. Já si dávám bílý jogurt, ovoce a corn flakes.