O mně

Double-click here to add your own text.

ABOUT ME

Jmenuji se Karolína Huvarová a je mi 33 let. Fitness se věnuji už více než 15 let, kdy v roce 2004 jsem absolvovala rekvalifikační kurz Instruktor fitness II. třídy a tímto jsem získala lincenci pro osobního trenéra.


Od roku 2004 - 2006 jsem také měla své vlastní fitcenrum ve Fulneku.


Poté jsem nastoupila na Ostravskou univerzitu v Ostravě a vystudovala Učitelství pro 2. stupeň ZŠ, obor ČJ a HV. Učitelství jsem se však nikdy věnovat nezačala.


Poslední dva roky jsem se fitness začala věnovat ještě více a letošního roku jsem se zúčastnila Mistrovství Moravy a Slezska v kulturistice a fitness, a to v kategorii Bikini fitness do 164 cm, kde jsem obsadila stříbrnou pozici, tudíž jsem se stala Vícemistryní Bikini fitness Moravy a Slezska.


V téže kategorii jsem soutěžila i na Mistrovství České republikym kde jsem obsadila 10. místo.


Na tuto zkušenost jsem velice pyšná, dalo mi to spoustu zkušeností a také zcela jiný náhled na soutěžení jako takové.


Článek o mých pocitech z Mistrovství si můžete přečíst zde:


Jako další splněný cíl mohu nově uvést to, že jsem reprezentovala ČR na Mistrovství světa v Bikini fitness v Budapešti,  HU 2015.Ve své kariéře jsem se věnovala spoustě odvětví převážně z umělecké branže, jako je zpěv, tanec nebo herectví, o čemž si můžete přečíst v  článku na Fitty.cz.


Avšak ve cvičení a zdravém životním stylu jsem se našla nejvíce. Jde hlavně o to, že se svými zkušenostmi a vědomostmi můžu pomáhat ostatním lidem a přivést je tak k lepšímu životnímu stylu.


Dnešní doba je velmi konzumní a rychlá a proto je nutné se věnovat hlavně svému zdraví a zdravému tělu. Jak se říká Jim Rohn: "Starejte se o své tělo. Je to jediné místo, ve kterém žijete." Tak si toto místo udělejme krásné a příjemné, a buďme v něm šťatstní a spokojení.


Neváhejte a začněte už dnes :).