Recepty

Vítám Vás,


na stránce s mými recepty. Vaření mě strašně baví a vzhledem k tomu, že se mě často ptáte, co jím, zda držím dietu nebo jsem třeba na sacharidových vlnách - odpovědí je NE a zde je důkaz, místo slibů. Můžete vyzkoušet, že ne vždy je nutno být o neslaném kuřeti na  vodě a ledovém salátu.


Jídlo bylo, je a vždy bude mou slabostí. Ano, veřejne se přiznávám, že hřeším, ale zase ne denně a kompenzuji to usilovným cvičením ve fitku. Něco za něco...


Jím více méně zdravě, ale jsou dny, kdy mám chuť i na hambáč z Meka a hranolky. Preferuji více zeleninu, než maso, ale zase na druhou stranu pravému Tataráku se nic nevyrovná. Ten mám z masa ani nejraději.


Miluju polévky, Českou kuchyni se vším všudy (Svíčková s knedlíkem pro mě není žádný hřích), nepohrdnu pikantními jídly z Japonské, Thajské nebo Mexické kuchyně a mám ráda saláty všeho druhu. Vařím podle vůně a barvy. Baví mě zkoušet nové věci, experimentovat a raději vařím, než peču.


Nesnáším tlusté maso, umím vypreparovat i tu poslední žilku v kuřeti, nemám ráda maso v polévce a špatně trávím smažené jídlo - ke zmiňovaném Tataráku si vždy udělám topinky v topinkovači, bez oleje. A po půl roce v Americe začínám mít alergii na špagety... :)


Toť ve zkratce...


Vaše Bikini Fitness Princess a nově Food blogerka :),

Karolína


Dobrou chuť!